15.10.2018 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Kadınları etkilemenin yolları ?

Kadınları etkilemenin yolları

Kadınlar erkeklere göre daha detaycı bir yapıya sahiptir. Ve onları etkilemek hem çok zor olmakla birlikte, birkaç temel kurala dikkat edilirse aslında kolaydır da. eğer utangaç bir erkekseniz ve ya heyecanlı bir tipseniz detaycı kadınları etkileme uğraşlarınız trajik komik bir hal alabilir. Bu makalemizde kadınların dikkat ettikleri her konuya yer vermemiz mümkün değil. Ancak temel olarak onların özen gösterdikleri maddeleri inceleyeceğiz. Öncelikli olarak kadınlar beden dilinden çok etkilenirler. Ne kadar mükemmel bir erkek olursanız olun. Eğer ki beden dilinizi kullanamıyorsanız bir kadının dikkatini çekmeniz çok zordur. Kadınlar her zaman çevreyi önemser ve ilgi gösterecekleri erkeğin beden dili ile çekici ve karizmatik görünmesini isterler.

kadinlari-etkileme-yollarıKendine güvenli duruşunuz, güzel yürümeniz ve gülümsemeniz yanında güzel giyinmeniz de çok önemlidir. Her zaman şık ve temiz giyinmelisiniz. ses tonu kadınların önemsedikleri diğer bir detaydır. Ses tonunuz her zaman çekici bir tonda olmalıdır. Tiz bir sesli erkek duygusal bir kadının kalbini etkileyemeyecektir. Yapılan araştırmalara göre kadınlar tok ve kalın sesli erkeklerden çok etkilenmektedirler. sohbet kadınlar için çok önemlidir. Konuşkan yapıları nedeniyle yanlarında ki erkeğinde hoş sohbet olmasını isterler. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta çok konuşmakla, hoş sohbet olmak arasındaki farkı iyi bilmenizdir. Kadınlar çok konuşmayı severler ama kendilerinden fazla konuşan hiçbir canlıya tahammül edemezler. Seçtiğiniz konulara çok dikkat etmelisiniz. Ne tamamen kadın yanlısı olmalı ne de tamamen karşıt görüşlere sahip olmalısınız. Ve dişler… Kadınlar dişlere çok dikkat ederler. Bembeyaz dişleriniz ne kadar itici bir insan olsanız bile, saniyelik de olsa her kadının dikkatini çekecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Erkek
Erkekler neleri çekici bulur ?

Biz kadınlar her zaman erkekleri etkilemenin yollarını merak etmişizdir. Neler yaparak, neler giyerek, nasıl tavırlar sergileyerek bir erkeği etkileriz? Bu...

Kapat