15.10.2018 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Eşinizin Aşk Ateşini Yeniden Alevlendirin

Eşinizin Aşk Ateşini Yeniden Alevlendirin

Özellikle uzun süreli ilişkilerde bir süre sonra eşlerin birbirlerine yabancı gibi davranması durumu ortaya çıkar.Bu konu özellikle kadınları çok yıpratmaktadır.
Uzun süre aynı evi paylaşan çiftler de bir süre sonra bu moda bürünebilirler.
Tekrar ilk günlerinizde ki aşk heyecanını yakalamak için kadınların basit uygulamaları yeterli olabilir.
Bir yere gidecekken veya işinizden geldiyseniz hızlıca giyinip soyunmayın. Hazırlanmanızı partnerinize izlettirin. Bunu onun gözüne sokarak yapmayın. Sizi görebileceği bir açıda, kendinize özen göstererek giyinmeniz veya soyunmanız onu heyecanlandıracaktır.
Sabahları gergin uyanmayın. Partnerinize minik dokunuşlarda bulunun. Kırgın olsanız bile saçını okşamak, çok minik bir öpücük kondurmak onun duygularını harekete geçirir. Çünkü bu yarı uykulu halde düşüncelerimiz aktif değildir. Size güdüleriyle karşılık verecektir.askes
Ona dokunmaktan çekinmeyin. Minik temas hallerinde mutlaka omurgasına dokunmaya özen gösterin. Yerden gazete alırken, mutfaktan bardak alırken mutlaka omurgasına denk gelecek şekilde avuç içinizi hafifçe dokundurun. Eğer tepki verirse minik bir gülümseme yapın ve oradan uzaklaşın.
bu ona tatlı bir barışma daveti olacaktır.
Ne kadar tartışsanız da mutlaka aynı yatakta yatın. Eğer eşiniz uyku alanını değiştiriyor ise buna izin vermeyin veya sizde uyku sırasında yanına gidin. Konuşmaktan veya temastan kaçının. Sadece yanında yatın.
Banyo yaparken minik sorunlar icat edin ve onu banyoya çağırın. Bu çaresiz haliniz onu size sürükleyebilir. Ondan yardım istemeniz de ona aslında ne kadar ihtiyaç duyduğunuz mesajını verecektir.
Uzun süre ilişkiye girmemişseniz onun sizi görebileceği bir noktada çaktırmadan porno izleyin. Bu onu tetikleyecektir. Bu bir film bile olsa partneriniz sizi başkasıyla paylaşmak istemez !
Yatak odanızı yenileyin. Onun da hoşuna gidecek renkleri kullanarak yatak odanızı tazeleyin. Bu partnerinizin kafasında oluşan kalıplaşmış fikirlerin yumuşamasını sağlar.
Yeni aldığınız bir topuklu ayakkabıyı o evdeyken, yeni aldığınız elbiseleriniz ile birlikte deneyin. Bunu onun karşısında değil sizi görebileceği bir açıda yapın.
Her şeyden önce tartışmaktan kaçının bazen sessizlik büyük problemleri bile çözmenize yardımcı olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Erkek, Kadınca, Yaşam
Karbonatlı Su İçmek

Karbonatlı Su İçmek Karbonatlı su bir kimyasal gibi görüldüğünden birçok kişiye tehlikeli gibi görünse de aslında karbonatlı su içmenin birçok...

Kapat