13.10.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Survivor’dan kim elendi?

Survivor’dan kim elendi? | Survivor 2017

7 Mart  2017 Salı  akşamı Survivor 2017 eleme gecesi yaşandı ve bir isim Dominik Cumhuriyetine veda etti. Survivor 2017 ‘de bu hafta iki dokunulmazlı oyununuda gönüllüler almıştı..

Survivor 2017  de veda eden isim belli oldu. Bu hafta dokunulmazlığın ikisinide  kazanan gönüllüler, eleme gecesi gerginliğini Ünlüler takımına bıraktı. Ünlüler  takımından Sema ve İlhan Mansız dokunulmazlığı kazanarak elenmekten kurtuldu. Ada konseyindeki oylamaya Sabriye , Adem , Çılgın Sedat ve Tarık Mengüç kaldı.

Bu Hafta Neler Yaşanmıştı:

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler konseyde çıkan sonuçla Sabriye yi yazdı. Bireysel dokunulmazlık sembolünün kazanan Sema da  Adem‘i söyleyince adada en iyi anlaşan ikili birlikte elemeye kaldı.

 Survivor 2017  de  ünlüler ile gönüllüler takımı bu haftanın ikinci  dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi.
Kıran kırana geçen mücadele sonucunda Gönüllüler Best Ofta Ünlüleri yenince Gönüllüler üst üste üçüncü kez galibiyetin sevincini yaşadı.

İkinci kez Ünlüler takımının oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise İlhan Mansız  kazandı.
Ada konseyinde ise  ünlüler takımından kendisi istediği için Tarık Mengüç ismi çıktı. Bireysel dokunulmazlık sembolünü alan İlhan Mansız  ise yine kendi istedi diye Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat ) ın adını verdi .

 

Bugün ise İletişim Ödül Oyununu oynandı. İlk bölümü 5-4 kazanan Gönüllüler oldu.İkinci bölümü ise Ünlüler kazandı. BEST OF  ta ise ünlüler gönüllüleri yenince ödül oyunu ünlülerin oldu.

Adaya veda edip Elenen isim TARIK MENGÜÇ OLDU.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Güncel
Survivor Bu Hafta Kim Elensin ?

Survivor'da elemeye kim kaldı? sorusunun cevabı bugün son bölümdeki dokunulmazlık oyunuyla belli oldu.  TV8 ekranlarının en iyi  yarışma programı olan...

Kapat