13.10.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Sahte parfüm nasıl anlaşılır ?

Sahte parfüm nasıl anlaşılır ?

Güzel kokmak karşı cinse çekici gelmek bayanların tercihinden anadır fakat bunları yaparken dikkat etmesi ve bilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi sahte ürün ile orijinal ürünün arasındaki farkı ayırt edebilmesi de yer almaktadır. Özellikle parfüm piyasasında buna çok sık rastlanmaktadır. Sahte parfüm size sağlığınız açısından da olumsuz etkilere sebep olabilir.

Parfümü ilk ayırt edebileceğiniz nokta teninize sıktığınız anla tam kokuyu alamamanızdır. Biraz beklediğiniz taktirde orijinal kokuyu alabilirsiniz. Sahte parfümlerde ise bu kokuyu hemen hissedersiniz. Parfümde dikkat edilebilecek bir diğer önemli nokta ise parfümün içerisinde kullanılan alkolün derecesidir. Bunu kullanıcılar anlayamasa da bu işte uzman olmuş kişiler veya satıcılar çok rahat anlayabilir.

Sahte parfümlerde içeriğinde orijinal olmayan maddeler kullanıldığı için kokusu maksimum 1 saat dayanmaktadır. Daha sonrasında ise bu koku geçmiş olur. Bu durum orijinal parfümlerde ise daha uzun süreli olacaktır.

Diğer dikkat edilebilecek nokta ise parfümlerin marka logoları üretim yerleri olabilir. Etkili ve uzun soluklu parfüm kullanmak istiyorsanız yasal belgesi olan veya bayilerden satın alma işleminizi gerçekleştire bilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Yararlı Bilgiler
Kıyafete uygun küpe nasıl seçilir ?

Kıyafete uygun küpe nasıl seçilir ? Aksesuarlar kıyafetlerimizin her zaman tamamlayıcısı olmuştur. Giydiğiniz kıyafetlerin ışıklarını aksesuar takarak daha da artırabilirsiniz....

Kapat