13.10.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır

Ev dekorasyonu son zamanlarda yaygın bir şekilde karşılaştığımız bir durum. Yeni yapılan evlerde ki görsel zarafet hemen hemen herkesin göz zevkine uyum sağlıyor ve beğenememek imkânsız oluyor. Peki, bu dekorasyonu eski evimizde de uygulamak istersek nerelerden başlamakta fayda var diye sorarsanız eğer hanımların en çok zaman geçirdiği mekânlardan bir tanesi de mutfak, evimizin en önemli odalarından biri olduğunu unutmayalım.

Mutfak Dekorasyonu

Mutfağımızı dekore etmek mevcut mutfağı yıkıp yerine yenisini yapmak değildir tabi ki de az maliyetle büyük değişimler yapmakta mümkün bir nevi göz aşinalığını değiştirmek gibi düşünün.

Country Mutfak Dekorasyonu

Country Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Dekorasyonuna Nerden Başlanmalı:

İlk olarak tercih etmeniz gereken mutfak duvarlarınız olsun. Sıcak renkler kullanarak büyük bir değişime adım atarsınız.

Mutfağınız yeterince büyükse ada mutfak yaptırarak mutfakta duran masadan kurtulup yemek yenebilecek daha şık bir masa elde etmiş olursunuz.

Dolap kapakları ya da dolap kulplarını da yenilemeniz değişikliğe başladığınıza işarettir.

Beyaz eşyalarınız mutfağınızdan daha eskiyse ve dışlarında renk atmaları varsa onları sprey boya ile boyayıp veya en kötü ihtimalle üzerine birkaç sticker yapıştırarak yenilik yapmış olursunuz.

Asıl dikkat etmeniz gereken bir nokta var; Mutfağınıza girdiğinizde gözünüze çarpan herhangi bir şeyin yerini ve ya şeklini değiştirerek büyük farklılık yaratmış olursunuz. Tezgahınızla uyumlu çeşme bile alsanız bu sizi mutlu edecektir.

Örnek Resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Dekorasyon
Çocuk Odası Dekore Etmek

Çocuk Odası Dekore Etmek Çocuklarımızın bolca vakit geçirebileceği aynı zaman da ferah bir oda dekore etmek oldukça zor bir iş...

Kapat