27.11.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Mükemmel Kaşların Sırları

Mükemmel Kaşların Sırları

Mükemmel kaşlara sahip olmak istiyor fakat bunun niçin ne gibi şeyler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Ufak detaylara dikkat ederek doğal bir şekilde mükemmel kaşlara sahip olmanız mümkün. İşte mükemmel kaşlar için yapılması gerekenler..

Doğru Cımbız Seçimi

Ucuz olsun diye kalitesiz bir cımbız tercihinde bulunmayın. Ucuz cımbızlar kaşlarınızı gerektiği kadar iyi tutamaz ve tüylerin kırılmasına sebebiyet verebilir. Bu neden ötürü daha temiz bir görünüm elde edebilmek için kaliteli cımbız tercihinde bulunmak gerekli.

Her Şeyin İlacı: Zaman

Kalın kaşlara sahip olmak istiyorsanız 25-30 gün kadar bir süre boyunca kaşlarınızı almayın. Bu süre içerisinde yeni çıkan tüyler dağınık ve hoş olmayan bir görünüme sebebiyet verecek olsa da buna katlanmak gerekli.

Fazlalıklardan Kurtulun2016 Mükemmel Kaşlar

Küçük bir makası elinize alın ve kaşlarınızdaki fazlalıkları üst kısımdan kesin. Gereğinden fazla uzayan kaşlar dağınık bir görünüm oluşturacağı için ufak rütuşlar ile onlardan kurtulmanız en doğrusu olacaktır.

Acıyı Hafifletin

Kaş alma süresince yaşanan en büyük sıkıntı muhakkak ki vermiş olduğu acıdır. Bu acıyı hafifletmek adına nemli bir bezi kaşlarınızın üzerine koyun. Bu işlem gözeneklerin açılmasına yardımcı olacağı için acınızın da hafiflemesine sebep olacaktır.

Şekillendirin

Evde kendiniz ya da bir kuaföre giderek kaşlarınızı yüz şekline uygun bir hale büründürün. Biliyoruz ki fazlalıklardan kurtularak sizde yüz şeklinize uygun kaş modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken husus çok fazla inceltilmemesi. Aksi takdir de bu kaşlarınız da doğal olmayan bir görünüme neden olacaktır.

Resimlerin büyük hallerini görmek için tıklayınız..
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Güzellik, Kadınca
Kadınlar İçin Çekici Olmanın Yolları

Kadınlar İçin Çekici Olmanın Yolları Çekici bir görünüme sahip olmayı her bayan ister. Bayanlar özellikle bir davete ya da gece...

Kapat