13.10.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Kıyafete uygun küpe nasıl seçilir ?

Kıyafete uygun küpe nasıl seçilir ?

Aksesuarlar kıyafetlerimizin her zaman tamamlayıcısı olmuştur. Giydiğiniz kıyafetlerin ışıklarını aksesuar takarak daha da artırabilirsiniz.  En önemli aksesuarlardan biride küpedir. Küpe seçimi her aksesuar da olduğu gibi dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu yazımızda sizlere kıyafetinize uygun küpeyi nasıl seçersiniz bunun hakkında bilgi vereceğim.

Küpelerinizle elbiselerin uyumlu olması oldukça önemlidir. Neden uyumlu olması noktasına gelecek olursak taktığınız küpeler yüzünüze doğru ışıltı vermektedir  ve sizi, sizin güzelliğinizi tam olarak ortaya çıkarmaktadır. Kullanılan küpeler tarzınızı ön plana çıkarır.

                Nasıl küpeler tercih etmeliyim?

Küpe seçiminde giydiğiniz elbiseler ve kıyafetler etkili olmaktadır. Eğer sade ve işlemesiz bir elbise giyer iseniz küçük taçlı küpeleri tercih edebilirsiniz. Sade renk kıyafetler kullanarak işlemeli küpelerinizi gündelik yaşamda kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

                Taktığım küpe nasıl dikkat çeker?

Taktığınız küpelerin dikkat çekmediğini düşünüyorsanız yapmanız gereken saçlarınızı toplama şeklinizde değişikliğe gidebilirsiniz. Dağınık ve açık saç modeli kullandığınız taktirde saçlarınız küpenizi örtecektir. Bunun önüne geçmek için saçlarınızı toplamanız, topuz yapmanız yeterli olacaktır.

                Küpe de renk seçimine nasıl karar vermeliyim?

Renkler insan vücudunun her yerinde olduğu gibi küpe takarken de dikkat edeceğiniz noktalar arasındadır. Kıyafetinize uygun renkte küpe seçmeniz her zaman hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Renkler hakkında bilgi almanız için bu içeriğimize başvurabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Moda, Yararlı Bilgiler
Daha genç nasıl görünürüm ?

Daha genç nasıl görünürüm ? Geçen yıllar, yıpranan bedenler sarkan ciltler tüm bayanların psikolojik durumlarını bozmaktadır. Özellikle doğumdan sonra meydana...

Kapat