13.10.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Kadınların İlgisini Çeken Özellikler

Kadınların İlgisini Çeken Özellikler

Bulunduğunuz ortamda ilgi olmak, herkesin sizinle konuşmak istemesi, bütün konulara dâhil olmak ve özellikle kadınların ilgi odağı olmak artık çok daha kolay. Peki, ne yapmanız gerekiyor ne gibi davranışlar sergilemeniz gerekiyor? Size bu durumu birkaç madde ile açıklamaya çalışacağız.

Listemizin 1 numarasında romantiklik var. Romantik çocuklar her zaman her yerde kendilerini ön plana çıkartır ve diğer erkeklerden farklı bir seviyede görülür. Romantik olmak için de normal sevgiye inanmalısınız. Kız arkadaşınıza ve ya diğer arkadaşlarınıza sürekli olarak küçük jestler yapmalısınız. Çiçekler, çikolata ki çikolata sevmeyen arkadaşlarınız olabilir ve ya devamlı akşam yemeğine çıkarır.x_85869cb3

2 numarada özgüven var. Özgüven, kadınların bir erkekte aradığı en önemli özelliklerdendir. Kendine güveni vardır ve kararlıdır. Arkadaş ortamında böyle birisi var ise onda kontrol ondaymış gibi görebilirsiniz. Peki, özgüveni bulunan erkekler neden daha çekici? Bu erkekler kimseden onay beklemeden istediğini yapabilir ve bu da kadınların ilgisini daha çok çeker.

Sanat her zaman kadınların ilgi odağı olmuştur. Sanata ilgisi bulunan erkekler daha yaratıcıdır. Her kadın kendini en özel ve tek hissetmek ister ve ona da bu duyguları verecek olan kişi sanatçı yönünü kullanan erkeklerdir.

Arkadaş ortamında sürekli espri yapmak ta ilgi odağı olmanızı sağlayabilir. Kız arkadaşlarına karşı ince espriler yapar ve mizahı ile kızlar tarafından çok fazla ilgi görür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Kadınca
Bahar Yorgunluğu

Bahar Yorgunluğu Her mevsim geçişlerinde havaların değişmesine bağlı olarak insanlar bir tür yorgunluk yaşarlar. Bu yaşanılan yorgunluk insanların uyku düzenlerini...

Kapat