22.10.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

Forangels Fitclub

For angels Fitclub

Salonumuz 2015 yılında İstanbul Avcılar bölgesinde kurulmuş bayanlara özel butik bir spor salondur. Salonumuzda, For angels Fitclub PlatessKANGOO JUMPS: 45 dakika da 800 ile 1500 arası kalori harcanır, ciddi yağ yakımı programıdır. Zamanla selülitleri ve kılcal damarlardan oluşan varisleri toparlar.

ZUMBA FITNESS :50 dakika da 400 ile 800 arası kalori harcanır, vücudunuz şekillenir,sıkılaşır dans ederken For angels Fitclub Dans Sporfitness yaparsanız vücudunz rahatlar kendinizi mutlu hissedersiniz.
Ayrıca her Cumartesi Zumba Kids derslerimizde 7-12 yaş arası çocuklarımızla fitness yapıyoruz bunun yanında anaokullarına,kreşlere ve özel okullara salonumuzda pilates- zumba dersleri vererek çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde bedensel gelişim oluşumlarına destek oluyoruz.

PILATES: Yağ yakınımızı hızlandırır, güçlü kemik ve kas yapısına sahip olursunuz, sıkılaşarak şekillenirsiniz,duruşunuz düzelir.

REFORMER PILATES :Postür analizi yapılarak kişiye özel program uygulanır. Tamamen yenilenmiş bir bedene sahip olursunuz.

WELLNESS YAŞAM KOÇLUGU: Üyelerimizin kilo , yağ ve kas oranları ölçülerek periyodik olarak kontrol edilir ve duruma göre yenilemeler yapılır. Beslenme alışkanlıkları düzene sokulur. Beslenme programı desteği verilir. Programlarımız standart değildir, üyenin ihtiyacına yönelik paket programlar düzenlenir.

Amacımız üyelerimizin güzel vakit geçirerek  fit ve sağlıklı bir bedene sahip olmalarını sağlamaktır. Eğitimli sertifikalı hocalarımızla, eğlenceli paket programlarımızla, cafe ve bahçemizle siz hanımlara ve çocuklara hizmet vermenin onurunu yaşamaktayız.

Telefon : +90 (212) 590 0050
GSM : +90 (536) 356 8287

Adres: Ambarlı Mahallesi Bajdar Sokak No3 (Kahve Harmanı Arkası) Avcılar | İstanbul / Türkiye

Resimlerin büyük hallerini görebilmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Sağlık, Spor
Soğuk Suyun Hem Sağlığa Hem Güzelliğe Etkisi

Soğuk Suyun Hem Sağlığa Hem Güzelliğe Etkisi Soğuk su deyip geçmeyin. Soğuk su hem sağlığa hem de güzelliğe olumlu yönde...

Kapat