27.11.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

2016 Saç Rengi Trendleri

2016 Saç Rengi Trendleri

Saçlarınızda ve saç renginizde değişikliğe gitmek istiyor fakat ne gibi renkler kullanacağınız konusunda kararsızlık mı yaşıyorsunuz? 2016 yılının saç rengi trendlerine göz atarak hem fikir sahibi olabilir hem de modaya uyum sağlayabilirsiniz.

2016 senesinin saç renkleri arasında klasikleşmiş çikolatakahve rengi yer alıyor. Bunun yanı sıra çilek sarısı rengi de bu dönemin trend renkleri arasına adını yazdırmış durumda. Özellikle çilek sarısı alışılmayan bir tarz olduğundan oldukça dikkat çekici bir yanı bulunuyor.

Çilek SarısıÇilek Sarısı Saç Rengi

Dönemin en çok tercih edilen renkleri içerisinde çilek sarısı bulunuyor. Çilek sarısı akımının 2016 yılında da süreceği konusunda pek çok kişi hemfikir. Çilek sarısı özellikle beyaz tene sahip olan bayanları oldukça hoş bir görünüme kavuşturuyor.

Çikolata Kahve

Yıllanmış bir şarap misali her dönem daha da fazla tercih edilen ve güzelliğinin farkına varılan çikolata kahve, 2016 senesinin de vazgeçilmezleri arasında kendisine yer bulacak. 2016 – 2017 döneminde sıkça rastlanılan çikolata kahve, saç rengini değiştirmek isteyen bayanlar için güzel bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Çikolata Saç RengiTarçın Tonları

Yine 2016 – 2017 döneminin gözdelerinden birisi olan tarçın tonları, 2016 yılında da imparatorluğunu sürdürecek. Pek çok ünlü isim tarafından tercih edilen tarçın tonları çekici görünmek isteyen bayanlar tarafından tercih edilmeye başladı bile.

Koyu Renk Gölgeler

Koyu renk saçların içerisine serpilmiş açık gölgeler 2016 yılının en gözde saç modellerinden bir tanesi. Saçlarında büyük değişikler yapmaktansa küçük değişiklikler yapmayı tercih eden bayanlar için bu gölgeleri kullanmak çok iyi bir tercih olabilir.

Sarı Tonları

Sarı tonları eskiden olduğu gibi yine ön planda olan saç rengi trendlerinden bir tanesi. Pek çok ünlü isim seçimini sarı ve tonlarından yana kullanıyor. 2016’nın da vazgeçilmezleri arasına sarı tonlarını ekleyebilirsiniz.

Resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları
Daha fazla Güzellik, Kadınca, Saç Bakımı
Mükemmel Kaşların Sırları

Mükemmel Kaşların Sırları Mükemmel kaşlara sahip olmak istiyor fakat bunun niçin ne gibi şeyler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye...

Kapat