13.10.2017 - Seninleyiz - Kadın ve Yaşam Portalı

2016 Ev Dekorasyon Trendleri

Yeşil ve beyazın buluşması

2016 Ev Dekorasyon Trendleri

Her yıl evimizde değişiklik yapmak mümkün oluyor ama evimiz yeni ve yeni dekorasyon değişikliği yapmak istiyorsak 2016 Ev Dekorasyon Trendleri hakkında biraz size bahsetmek istedim. 2015 yılını yavaş yavaş geride bırakırken artık yeni yılda evimiz için neler yapabiliriz düşünceleri aklımızı sarmış durumda. 2016 yılında ekolojik ve doğal bir yaşam alanı istiyor herkes ve bunu evlerinde uygulamak isteyen pek çok insan var. Bu dekor tarzını eski ve yeni diye gruplandırma yaptığımız da ise zıtlıkların aslında ne kadar uyumlu ve güzel olduğunu görüyoruz. Bu zıtlıklar bizim daha cesur ve aldığımız kararları korkmadan uygulama yetisi veriyor.
Modern country stilinin ağır bastığı 2015 yılını geride bırakırken şimdi 2016 yılı için daha spor modern hisleri bizlere yaşatacak country stilinin yanında indigo mavisi ve yeşil gibi dingin renkleri parlak tonlarla kontrast yapabiliriz. Evimizde kullandığımız duvar kâğıtları ve döşemelik kumaşlarda damasklar ve çiçek desenleri kullanabiliriz. Koltukları hareketlendirmek için ekose ve origami kullanabiliriz. Evinizde retro rüzgarları estirerek ortama sıcaklık ve samimiyet katmış olursunuz.
Ev dekorasyonunda kullanacağınız renk ise güneşin bütün tonlarını korkmadan kullanabilirsiniz. 2016 yılının ana teması doğallık olacağından hiç şüphem yok doğal olan her şey eviniz içinde ideal olacaktır. 2016 Ev Dekorasyonunda en göze çarpacak özellik ise real with illustrations modası yani resimle gerçeğin birbirine girdiği ve canlılık üst seviye de olduğu bir trend.

Resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Site Yorumları Facebook Yorumları